TBM TECH

Solidnie i z pasją

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą zajmującą się rozbudową i kompleksowymi renowacjami domów kultury, teatrów, sal widowiskowych i innych obiektów służących upowszechnianiu kultury.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra pozwala nam na prowadzenie projektów budowlanych zaczynających się od badań geologicznych wymaganych pod konstrukcje fundamentów, przez budowanie ścian i uzbrajanie stropów aż po wyposażanie we wszelkiego rodzaju instalacje budowlane.

W końcowym etapie realizacji projektu, instalujemy urządzenia mechaniki teatralnej, oświetlenia scenicznego oraz wyposażenie sali widowiskowej. 

Po przekazaniu obiektu, z prawdziwą satysfakcją patrzymy jak efekt naszej pracy staje się czymś więcej niż tylko miejscem umożliwiającym występy artystyczne, dzięki renowacji, jego nowe wnętrze jeszcze mocniej sprzyja wzmacnianiu lokalnych i międzypokoleniowych więzi społecznych.

Tworzymy doświadczony zespół fachowców gotowy na ciężką robotę i otwarty na nowe wyzwania!

0
METRÓW UŁOŻONYCH KABLI
0
PODŁĄCZONYCH GŁOŚNIKÓW
0
OPRAW OŚWIETLENIOWYCH

Nasz zespół

Realizując poszczególne projekty polegamy na wiedzy i umiejętnościach zarówno osób na stanowiskach kierowniczych jak i fachowcach-specjalistach poszczególnych branż. Spełniając rygorystyczne wymagania przetargowe musimy dysponować kadrą inżynierską w podstawowych branżach budowlanych takich jak konstrukcyjno-budowlana, elektryczna, sanitarna.

Jednak nasze realizacje są możliwe głównie dzięki poszczególnym specjalistom i ich zespołom , które na co dzień są obecne na budowach. Jakość ich pracy pozwala na udzielanie pięcioletnich i dłuższych gwarancji użytkownikom i inwestorom. Pod presją czasu i terminów pracujemy nie patrząc na zegar. Musimy mieć pewność iż warunki kontraktowe zostaną dotrzymane.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, pomożemy